• Paylaş :

Senetle PS4 NBA 2K17 PlayStation 4 Basketbol Oyunu

Marka: SONY
Stok Durumu: VAR
38,75
Taksitle
Orjinal Oyun, Spor/Basketbol oyunu, Playstation 4 oyun konsolu, Blu-ray
Taksit Seçiniz
  • 1 Peşinat + 10 Taksit
BİLGİLENDİRME : 27.08.2018 PAZARTESİ'YE KADAR SİPARİŞ ALAMIYORUZ!

Senetle PS4 NBA 2K17 PlayStation 4 Basketbol Oyunu

Senetle PS4 NBA 2K17 PlayStation 4 Basketbol Oyunu, Alışverişin En Güvenli Adresi Olan www.mutluevim.com.tr sizlere dilediğiniz ürüne Kredi Kullandırmadan sahip olma imkanı sunuyor. Sizde beğendiğiniz ürüne sahip olmak için hemen sitemize üye olun ve siparişinizi verin. Kredi Kartısız Elden Taksit, imkanıyla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Siparişiniz "Mutlu Evim Sevkiyat" ekibi ile en güvenli şekilde kapınıza kadar ücretsiz geliyor.

 

Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.

 

ARAL NBA 2K17 PlayStation 4 için ürün detayları


Rüyayı Tekrar Yaşayın!
Taksitle PS4 NBA 2K17 PlayStation 4 Basketbol Oyunu, NBA 2K16'nın rekor kıran lansmanının ardından NBA 2K serisi, NBA 2K17 ile en gerçekçi spor video oyunu olma iddiasını desteklemeye devam ediyor. "Tüm spor video oyunlarının onun gibi olmak istediği" (GamesRadar) bu seride NBA 2K17, oyunu yeni seviyelere taşıyacak ve video oyunu ve gerçeklik arasındaki çizgiyi belirsizleştirmeye devam edecek.

USA BASKETBALL: Coach K olarak Team USA'i kenardan yönetin yada Team USA olarak 92 yılının rüya takımı efsanesini tekrar yaşayın. 
MyCareer: Tamamen yenilenmiş MyCareer modu ile kontrol tamamen sizde. Sahadaki performansınız ve kariyer tercihleriniz farklı sonuçlara yol açacak. 
PRO-AM: 10 oyuncudan oluşan bir takım kurun. Logonuzu, sahanızı ve formalarınızı istediğiniz gibi özelleştirin. Dünyadaki diğer en iyi takımları yenip, Amatör'den Elit'e kadar yükselin. Sponsorlar ile anlaşın, özel arena geliştirmeleri ve diğer bonusları elde edin.

Ürün Tipi:PS4 Oyun
Üretici:2K Games
Tür:Spor
Yaş Sınıflandırması (Pegi):3 yaşından itibaren
Platform:PlayStation 4
Dil:İngilizce
Veri saklama aygıtları:Blu-ray

 PlayStation | XBox | Nintendo Oyunları

Senetle Oyun

Ürüne ait yorum bulunamadı.