• Paylaş :

Samsung RT62K7060WW/TR Twin Cooling Plus A+ 631 Litre Beyaz Akıllı Donduruculu Buzdolabı Senetle

Marka: SAMSUNG
Stok Durumu: TÜKENDİ
0,01
Taksitle
631 Litre, Twin Cooling Plus( İkili Soğutma Teknolojisi), A+ Enerji Sarfiyatı, No-Frost, İki Kapılı, Beyaz Renk, 3 Yıl Garanti, Akıllı Dondurucu,
Taksit Seçiniz | Bir Adet Taksite Denk Gelen Peşinat Eklenecektir.
  • 1 Peşinat + 3 Taksit
  • 1 Peşinat + 6 Taksit
Reklam

Kredi Kartsız Taksitle Samsung RT62K7060WW/TR Twin Cooling Plus A+ 631 Litre Beyaz Akıllı Donduruculu Buzdolabı

Elden Senetle 24 Aya kadar varan taksit imkanlarıyla, istemiş olduğunuz ürünü www.mutluevim.com.tr 'den sipariş verebilirsiniz, Mutlu Evim Sevkiyat Ekipleri tarafından vermiş olduğunuz adresinizde size teslim edilir.

Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.

Samsung RT62K7060WW/TR buzdolabı, A+ enerji sarfiyatı tüketerek sizlere ekonomik bir kullanım sunmuş olacaktır. 631 litrelik olduğunca geniş bir hacime sahip olmasından dolayı dilediğiniz her ürünü rahat bir şekilde depolayabilirsiniz. Twin Cooling Plus (İkili Soğutma Teknolojisi) sayesinde standart üstten donduruculu dolaplarda %30 olan nemliliği %70 oranı olarak sağlar. Bundan dolayı ürünleriniz daha uzun süre tazeliğini korumuş olur. Bunların yanı sıra İkili Soğutma Teknolojisi (Twin Cooling Plus) ile dolabınızdaki gıdalarınızın kokularının dondurucu bölümüne yayılmaması için her iki bölümü de ayrı ayrı soğutur. Buzdolabınızın dondurucu bölümünde, 5 adet dönüşüm modu mevcuttur, dondurucu kısmını isterseniz dolaba dönüştürebilir, daha fazla saklama alanı oluşturabilirsiniz. 
 
Samsung RT62K7060WW/TR Twin Cooling Plus A+ 631 Litre Beyaz Akıllı Donduruculu Buzdolabı Senetle
 
 
Tek bir dokunuşunuzla Güçlü Soğutma  özelliği aktifleşir ve yiyecek ve içecekleriniz hızlı bir şekilde soğutulur. Bunun yanı sıra Güçlü Dondurma ile de hızlı bir şekilde dondurma veya donan ürünü ideal sıcaklık ya da buz yapmak için ideal bir teknolojidir. Dijital İnverter Teknolojisi, siz soğutma talebi yaptığınız zaman kompresör hızını 7 seviye içerisinden otomatik olarak ayarlar. Böylelikle hem daha az enerji harcamış, hem de daha az sesle çalışmış olur. Ayrıca uzun ömürlü kullanım sağlamanız için eskime ve yıpranma oranını düşürür ve sizlere uzun kullanım sunar. Çıkarılabilir Meze Tepsisi, mezelerinizi veya yeni yapmış olduğunuz ürünleri saklamanız ayrıca bunları masanıza servis etmenize de yardımcı olacaktır. 
 
Samsung RT62K7060WW/TR Twin Cooling Plus A+ 631 Litre Beyaz Akıllı Donduruculu Buzdolabı Senetle
 

Samsung RT62K7060WW/TR Akıllı Donduruculu Buzdolabı Özellikleri

Kapasite : 631 Litre

Enerji Sınıfı : A+

Renk : Beyaz

No-Frost : Var

Twin Cooling Plus (İkili Soğutma Teknolojisi) : Var

Akıllı Dondurucu : Var

Güçlü Soğutma Fonksiyonu : Var

Çoklu Akış : Var

Deodorizer : Var

Raf Sayısı : 4

Meze Bölmesi : Var

Sebze-Meyve Çekmece Sayısı : Var

Kapak Cep Sayısı : 5

Wifi Function : Var

Garanti : 3 Yıl

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Buzdolapları Elden Senetle 24 Ay Taksitle

♦Altus ♦Arçelik ♦Samsung ♦Vestel ♦Profilo ♦Hotpoint Ariston ♦Siemens ♦Bosch ♦Finlux

Senetle Buzdolabı Satışı Nasıl Oluyor ?

Dilediğiniz Buzdolabı Ürününü Sitemizden Seçerek 10, 15 veya 24 Ay Taksit Seçeneklerinden Birini Seçerek Sipariş Verin. Sipariş Verirken Üye Olmanız Gerekmekte olup Bilgilerinizi Eksiksiz ve Doğru olarak Doldurunuz.

Siparişiniz Müşteri Hizmetlerine Düşecektir. Sonrasında Müşteri Temsilciziniz Sizi Arayıp Gerekli Bilgileri Sizden Alıp Siparişinizi İstihbarat Birimine Aktaracaktır.

İstihbarat Birimi Sizden Alınan bilgiler Doğrultusunda Siparişinizi Olumlu veya Olumsuz Sonuçlandıracaktır. Senetli Alışveriş Sistemi Kriterlerimize Göre Karar Verilmektedir. Kriterleri Karılamayan Müşterilerimizden Kefil İstenebilir veya Sipariş Onaylanmayabilir.

Onaylanan Senetli Alışveriş Siparişleriniz Mutlu Evim Sevkiyat Ekibi Tarafından Adresinizde Size Teslim Edilmektedir. Teslimat Süreleri Maximum İstanbul içi 2-4 iş Günü İstanbul Dışı 4-6 İş Günüdür. Bu Süreler Maximum Sürelerdir. İstanbul içi yada Dışı Olsun Aynı Gün veya Ertesi Gün Teslimatlarımızın Adeti Çoktur.

 

Senetli Alışveriş Teslimat Nasıl Oluyor ?

Reklam Reklam Sonu

Senetli Alışveriş Sitesi MutluEvim.com.tr 'den Veriş Olduğunuz Siparişiniz Onaylandıktan Sonra Sizden Randevu Alınır ve Anlaşılan Gün ve Saatte MutluEvim Sevkiyat Ekibi Ürün yada Ürünlerinizi Size Teslimat için Ziyaret eder, Bu esnada Ürünü Teslim alırken Müşteri Sözleşmeyi imzalar ve Bir Taksite Denk Gelen Peşinatı Ödeyerek Siparişini Teslim Alır.

Senetli Satış Kriterlerimiz Nelerdir ?

▬ Kriterlerimiz Kısaca Ürün Alacak Kişinin Hakkında Açılmış Bir İcra Davası Olmaması.

▬ Düzenli Olarak Sigortalı Çalışması.

▬ Findeks Yani 1000 Paun Üzerinde Olması.

▬ Ürün Alacak Kişinin 18 Yaşını Doldurmuş Olması. (25 Yaş Doldurmamış Kişilerden Kefil İstenir.

▬ Şirketlere Senetli Satış Yapılmaz, Şirket yada İşyeri Sahiplerinden Taşınmaz Tapusu Veya Sigortalı Çalışan Kefil İstenir. (Senetli Alışveriş Sistemimimiz Kamuda yada Özel Sektörde Çalışanlar içindir.)

Tüm Kriterler ve Tüm Merak Ettikleriniz İçin tıklayınız.

Ürünler Orjinal mi ? Garantili mi ?

Tüm Ürünlerimiz Orjinal Olup Garantileri Üretici Firma, yada Distiribütör Firma Tarafından Garantilidir. Ürün Detayında Belirtilen Şartlar ve Durumlar Geçerlidir. Nadirde Olsa İthalatçı Firma Garantili Ürünlerde Satışta olabilir ve Bu Durum Ürün Detayında Muhakkak Bildirilir.

Senetli Alışveriş Sistemimizde Banka Yoktur, Kredi Kartı Yoktur, Gerekmedikçe Kefil Yoktur. Sipariş Verin Adresinize Gelsin. Uzun Uzun Taksitlerle Ödeyin.

WWW.MUTLUEVİM.COM.TR | ONLİNE SENETLİ ALIŞVERİŞ SİTESİ

 

 

Senetli Alışveriş Hakkında Tüm Merak Edilenler Aşağıdadır.

Nasıl Ürün Sipariş Ederim ?

Siparişim Ne Zaman Onaylanır ?

Senetle Ürün Alabilmek için Hangi Şartlar Aranır ?

Taksit Ödemeleri Nasıl ve Nerden Yapılır ?

Ürünler Orjinal mi ? Garantisi Varmı ?

Teslimat Kaç Günde Yapılıyor Detayları Nedir ?

Hangi İllere Senetle Satış Yapılıyor ?

Reklam
Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.