• Paylaş :

Samsung RT38K5100WW/TR Donduruculu A+ Enerji Sınıfı 397 Litre Twin Cooling Plus Buz Dolabı Senetle

Marka: SAMSUNG
Stok Durumu: TÜKENDİ
0,01
Taksitle
A+ Enerji Sarfiyatı, 397 Litre Hacim, Twin Cooling Plus Teknolojisi, No-Frost, Çoklu Akış, Dijital İnvertör Teknolojisi,
Taksit Seçiniz | Bir Adet Taksite Denk Gelen Peşinat Eklenecektir.
  • 1 Peşinat + 3 Taksit
  • 1 Peşinat + 6 Taksit
Reklam

Kredi Kartsız Senetle Samsung RT38K5100WW/TR Donduruculu A+ Enerji Sınıfı 397 Litre Twin Cooling Plus Buz Dolabı 

Elden Senetle 24 Aya kadar varan taksit imkanlarıyla, istemiş olduğunuz ürünü www.mutluevim.com.tr 'den sipariş verebilir, Mutlu Evim Sevkiyat Ekipleri tarafından vermiş olduğunuz adrese teslim edilmesini bekleyiniz.

Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.
 
 
Samsung RT38K5100WW üstten donduruculu iki kapılı buzdolabı A+ enerji sarfiyatı harcayarak aile ekonominize büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. 397 litrelik geniş hacmi ile aldığınız hiç bir ürün dışarıda kalmayacaktır. Twin Cooling Plus, %30 olan nem oranını %70 nem oranı olarak sağlar, buzdolabınızdaki yiyeceklerin tazeliği devam etmiş olur ve malzemeler kurumadan daha uzun süre taze kalır. 
 
 
Samsung RT38K5100WW/TR Donduruculu A+ Enerji Sınıfı 397 Litre Twin Cooling Plus Buz Dolabı Senetle
 
 
Twin Cooling Plus teknolojisi, buzdolabınızdaki beklenmedik kokuların dondurucu bölümüne yayılmaması için ayrı ayrı soğutur. Böylelikle donmuş ürünleriniz orjinal kokularını korumuş olur. Power Cool (Güçlü Soğutma) tek bir dokunuşunuz ile yiyecek ve içecekleriniz çabuçak soğur. Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği ile donan yiyeceği katılaştırmak, buz yapmak ve dondurma yapmak için mükemmel bir özelliktir. Dijital invertör teknolojisi sayesinde soğutma isteğine karşı kompresör hızını 7 seviye arasından en uygun şekilde otomatik olarak ayarlar. Böylelikle daha az enerji maliyeti ve ses seviyesi sağlar, bunlarla birlikte uzun ömürlü performans almanız için yıpranma ve eskime oranını düşürmektedir. 
 
 

Samsung RT38K5100WW/TR Donduruculu Buz Dolabı Özellikleri

Kapasite : 397 Litre

Enerji Sınıfı : A+

Yükseklik : 178 cm

Twin Cooling Plus : Var

No-Frost : Var

Çoklu Akış : Var

Deodorizer : Var

Yumurta Bölmesi : Var

Raf Sayısı : 4

Meyve-Sebze Çekmece : 1

Soğutucu Gaz : R-600a

Kompresör : Dijital İnverter Kompresörü 

Garanti : 3 Yıl

 
 
 
 
 


Buzdolapları Elden Senetle 24 Ay Taksitle

♦Altus ♦Arçelik ♦Samsung ♦Vestel ♦Profilo ♦Hotpoint Ariston ♦Siemens ♦Bosch ♦Finlux

Senetle Buzdolabı Satışı Nasıl Oluyor ?

Dilediğiniz Buzdolabı Ürününü Sitemizden Seçerek 10, 15 veya 24 Ay Taksit Seçeneklerinden Birini Seçerek Sipariş Verin. Sipariş Verirken Üye Olmanız Gerekmekte olup Bilgilerinizi Eksiksiz ve Doğru olarak Doldurunuz.

Siparişiniz Müşteri Hizmetlerine Düşecektir. Sonrasında Müşteri Temsilciziniz Sizi Arayıp Gerekli Bilgileri Sizden Alıp Siparişinizi İstihbarat Birimine Aktaracaktır.

İstihbarat Birimi Sizden Alınan bilgiler Doğrultusunda Siparişinizi Olumlu veya Olumsuz Sonuçlandıracaktır. Senetli Alışveriş Sistemi Kriterlerimize Göre Karar Verilmektedir. Kriterleri Karılamayan Müşterilerimizden Kefil İstenebilir veya Sipariş Onaylanmayabilir.

Onaylanan Senetli Alışveriş Siparişleriniz Mutlu Evim Sevkiyat Ekibi Tarafından Adresinizde Size Teslim Edilmektedir. Teslimat Süreleri Maximum İstanbul içi 2-4 iş Günü İstanbul Dışı 4-6 İş Günüdür. Bu Süreler Maximum Sürelerdir. İstanbul içi yada Dışı Olsun Aynı Gün veya Ertesi Gün Teslimatlarımızın Adeti Çoktur.

 

Senetli Alışveriş Teslimat Nasıl Oluyor ?

Reklam Reklam Sonu

Senetli Alışveriş Sitesi MutluEvim.com.tr 'den Veriş Olduğunuz Siparişiniz Onaylandıktan Sonra Sizden Randevu Alınır ve Anlaşılan Gün ve Saatte MutluEvim Sevkiyat Ekibi Ürün yada Ürünlerinizi Size Teslimat için Ziyaret eder, Bu esnada Ürünü Teslim alırken Müşteri Sözleşmeyi imzalar ve Bir Taksite Denk Gelen Peşinatı Ödeyerek Siparişini Teslim Alır.

Senetli Satış Kriterlerimiz Nelerdir ?

▬ Kriterlerimiz Kısaca Ürün Alacak Kişinin Hakkında Açılmış Bir İcra Davası Olmaması.

▬ Düzenli Olarak Sigortalı Çalışması.

▬ Findeks Yani 1000 Paun Üzerinde Olması.

▬ Ürün Alacak Kişinin 18 Yaşını Doldurmuş Olması. (25 Yaş Doldurmamış Kişilerden Kefil İstenir.

▬ Şirketlere Senetli Satış Yapılmaz, Şirket yada İşyeri Sahiplerinden Taşınmaz Tapusu Veya Sigortalı Çalışan Kefil İstenir. (Senetli Alışveriş Sistemimimiz Kamuda yada Özel Sektörde Çalışanlar içindir.)

Tüm Kriterler ve Tüm Merak Ettikleriniz İçin tıklayınız.

Ürünler Orjinal mi ? Garantili mi ?

Tüm Ürünlerimiz Orjinal Olup Garantileri Üretici Firma, yada Distiribütör Firma Tarafından Garantilidir. Ürün Detayında Belirtilen Şartlar ve Durumlar Geçerlidir. Nadirde Olsa İthalatçı Firma Garantili Ürünlerde Satışta olabilir ve Bu Durum Ürün Detayında Muhakkak Bildirilir.

Senetli Alışveriş Sistemimizde Banka Yoktur, Kredi Kartı Yoktur, Gerekmedikçe Kefil Yoktur. Sipariş Verin Adresinize Gelsin. Uzun Uzun Taksitlerle Ödeyin.

WWW.MUTLUEVİM.COM.TR | ONLİNE SENETLİ ALIŞVERİŞ SİTESİ

 

 

Senetli Alışveriş Hakkında Tüm Merak Edilenler Aşağıdadır.

Nasıl Ürün Sipariş Ederim ?

Siparişim Ne Zaman Onaylanır ?

Senetle Ürün Alabilmek için Hangi Şartlar Aranır ?

Taksit Ödemeleri Nasıl ve Nerden Yapılır ?

Ürünler Orjinal mi ? Garantisi Varmı ?

Teslimat Kaç Günde Yapılıyor Detayları Nedir ?

Hangi İllere Senetle Satış Yapılıyor ?

Reklam
Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.