• Paylaş :

Samsung RL4353FBAWW/TR A++ Sınıfı 473 Litre Alttan Donduruculu No-Frost Buz Dolabı Elden Senetle

Marka: SAMSUNG
Stok Durumu: TÜKENDİ
0,01
Taksitle
A++ Enerji Sarfiyatı, 473 Litre, Koku Giderici, No-Frost, Çoklu Akış, Dijital Led, 41dB Ses Şiddeti, Beyaz Renk
Taksit Seçiniz | Bir Adet Taksite Denk Gelen Peşinat Eklenecektir.
  • 1 Peşinat + 3 Taksit
  • 1 Peşinat + 6 Taksit
Reklam

Kredisiz 24 Ay Taksitle Samsung RL4353FBAWW/TR A++ Sınıfı 473 Litre Alttan Donduruculu No-Frost Buz Dolabı 

Elden Senetle taksit imkanı ile istediğiniz her ürünü www.mutluevim.com.tr adresine üye olup sipariş verebilirsiniz. Ürün/ürününüz Mutlu Evim Sevkiyat Ekibi tarafından verdiğiniz adreste size teslim edilir.

Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.

 

Samsung RL4353FBAWW buzdolabının hem cebinize hemde çevrenize oldukça fazla olumlu etkisi olacaktır. Standart modellere göre %20 daha az enerji tüketimi sayesinde aile ekonominize faydası olacaktır. Enerji verimli teknolojiler sayesinde ise enerji korumaya yardım eder ve sera gazlarını azaltarak çevreye daha az zarar verir. 473 Litrelik geniş iç hacmi ile ürünlerinizi çok rahat bir şekilde depolamanıza katkı sağlayacaktır. Alttan donduruculu özelliği ile de sık sık almanız gereken ürünleri daha sağlıklı bir şekilde eğilmeden alabilirsiniz. Standart buzdolaplarının içerisinde aydınlatma veya vantilatör gibi yer kaplayan aparatların yerine İç Duvar Tasarımı ile daha fazla alan sunmuş olacaktır sizlere. 

Samsung RL4353FBAWW/TR A++ Sınıfı 473 Litre Alttan Donduruculu No-Frost Buz Dolabı Elden Senetle

 

Kapılardaki kapak koruyucularına dilediğiniz uzunluk veya genişlikteki şişelerinizi düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz. 4 ayrı şekilde ayarlanabilen koruyucu olarak tasarlanmıştır. Daha uzun şişelere veya geniş çaplı ürünlerinizi depolarken istediğiniz şekilde aşağı yukarı kaydırabilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde dolabın üst kısmında bulunan mavi Led ekranı sayesinde daha fazla algı gücüne sahiptir. Dolabınızın soğutma performansını en uygun seviyeye getirmek için tasarlanan Akıllı Sensör Sistemi, mutfağınızın sıcaklığını, dolap içi nem oranı ve sizin kullanım hareketlerinizi algılar. 5 adet sensörden oluşur ve bu sensörler uygun ayarlamaları yapar. 

 

Samsung RL4353FBAWW/TR A++ Sınıfı 473 Litre Alttan Donduruculu No-Frost Buz Dolabı Elden Senetle

 

Çoklu akış özelliği sayesinde siz kapıyı açtığınız zaman dolabın içerisindeki sıcaklığı eşit şekilde sürdürebilmesi için küçük vantilatörler her seviyede çalışır ve ürünlerinizin tzae kalmasını sağlar. Koku Giderici sayesinde ise yiyeceğin orjinal kokusunu koruyarak istenmeyen kokuları giderir.

 

Samsung RL4353FBAWW/TR Alttan Donduruculu Buz Dolabı Özellikleri

Kapasite : 473 Litre

Enerji Sınıfı : A++ 

Koku Giderici : Var

No-Frost : Var

Raf Sayısı : 3

Çoklu Akış : Var

Yumurta Bölmesi : Var

İç Lamba : Yan LED İç Aydınlatma

Ekran ve Denetim : Dijital Mavi LED

Kapı Alarmı : Var

Soğutma Maddesi : R-600a

Buzluk Yıldız Derecelendirmesi : 4 Yıldız

Ses Şiddeti : 41 dB

Garanti : 3 Yıl

 

 

 Buzdolapları Elden Senetle 24 Ay Taksitle

♦Altus ♦Arçelik ♦Samsung ♦Vestel ♦Profilo ♦Hotpoint Ariston ♦Siemens ♦Bosch ♦Finlux

Senetle Buzdolabı Satışı Nasıl Oluyor ?

Dilediğiniz Buzdolabı Ürününü Sitemizden Seçerek 10, 15 veya 24 Ay Taksit Seçeneklerinden Birini Seçerek Sipariş Verin. Sipariş Verirken Üye Olmanız Gerekmekte olup Bilgilerinizi Eksiksiz ve Doğru olarak Doldurunuz.

Siparişiniz Müşteri Hizmetlerine Düşecektir. Sonrasında Müşteri Temsilciziniz Sizi Arayıp Gerekli Bilgileri Sizden Alıp Siparişinizi İstihbarat Birimine Aktaracaktır.

İstihbarat Birimi Sizden Alınan bilgiler Doğrultusunda Siparişinizi Olumlu veya Olumsuz Sonuçlandıracaktır. Senetli Alışveriş Sistemi Kriterlerimize Göre Karar Verilmektedir. Kriterleri Karılamayan Müşterilerimizden Kefil İstenebilir veya Sipariş Onaylanmayabilir.

Onaylanan Senetli Alışveriş Siparişleriniz Mutlu Evim Sevkiyat Ekibi Tarafından Adresinizde Size Teslim Edilmektedir. Teslimat Süreleri Maximum İstanbul içi 2-4 iş Günü İstanbul Dışı 4-6 İş Günüdür. Bu Süreler Maximum Sürelerdir. İstanbul içi yada Dışı Olsun Aynı Gün veya Ertesi Gün Teslimatlarımızın Adeti Çoktur.

 

Senetli Alışveriş Teslimat Nasıl Oluyor ?

Reklam Reklam Sonu

Senetli Alışveriş Sitesi MutluEvim.com.tr 'den Veriş Olduğunuz Siparişiniz Onaylandıktan Sonra Sizden Randevu Alınır ve Anlaşılan Gün ve Saatte MutluEvim Sevkiyat Ekibi Ürün yada Ürünlerinizi Size Teslimat için Ziyaret eder, Bu esnada Ürünü Teslim alırken Müşteri Sözleşmeyi imzalar ve Bir Taksite Denk Gelen Peşinatı Ödeyerek Siparişini Teslim Alır.

Senetli Satış Kriterlerimiz Nelerdir ?

▬ Kriterlerimiz Kısaca Ürün Alacak Kişinin Hakkında Açılmış Bir İcra Davası Olmaması.

▬ Düzenli Olarak Sigortalı Çalışması.

▬ Findeks Yani 1000 Paun Üzerinde Olması.

▬ Ürün Alacak Kişinin 18 Yaşını Doldurmuş Olması. (25 Yaş Doldurmamış Kişilerden Kefil İstenir.

▬ Şirketlere Senetli Satış Yapılmaz, Şirket yada İşyeri Sahiplerinden Taşınmaz Tapusu Veya Sigortalı Çalışan Kefil İstenir. (Senetli Alışveriş Sistemimimiz Kamuda yada Özel Sektörde Çalışanlar içindir.)

Tüm Kriterler ve Tüm Merak Ettikleriniz İçin tıklayınız.

Ürünler Orjinal mi ? Garantili mi ?

Tüm Ürünlerimiz Orjinal Olup Garantileri Üretici Firma, yada Distiribütör Firma Tarafından Garantilidir. Ürün Detayında Belirtilen Şartlar ve Durumlar Geçerlidir. Nadirde Olsa İthalatçı Firma Garantili Ürünlerde Satışta olabilir ve Bu Durum Ürün Detayında Muhakkak Bildirilir.

Senetli Alışveriş Sistemimizde Banka Yoktur, Kredi Kartı Yoktur, Gerekmedikçe Kefil Yoktur. Sipariş Verin Adresinize Gelsin. Uzun Uzun Taksitlerle Ödeyin.

WWW.MUTLUEVİM.COM.TR | ONLİNE SENETLİ ALIŞVERİŞ SİTESİ

 

 

Senetli Alışveriş Hakkında Tüm Merak Edilenler Aşağıdadır.

Nasıl Ürün Sipariş Ederim ?

Siparişim Ne Zaman Onaylanır ?

Senetle Ürün Alabilmek için Hangi Şartlar Aranır ?

Taksit Ödemeleri Nasıl ve Nerden Yapılır ?

Ürünler Orjinal mi ? Garantisi Varmı ?

Teslimat Kaç Günde Yapılıyor Detayları Nedir ?

Hangi İllere Senetle Satış Yapılıyor ?

Reklam
Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.