• Paylaş :

Samsung RL4353FBASL/TR Alttan Dondurucu A++ Sınıfı 473 Lt Buz Dolabı Senetle

Marka: SAMSUNG
Stok Durumu:
1,00
Taksitle
No-Frost, A++ Enerji Sarfiyatı, 473 Litre, 41 dB Ses Şiddeti, Koku Giderici,
Taksit Seçiniz | Bir Adet Taksite Denk Gelen Peşinat Eklenecektir.
  • 1 Peşinat + 3 Taksit
  • 1 Peşinat + 6 Taksit
Reklam

Kredi Kartsız 24 Ay Taksitle Samsung RL4353FBASL/TR Alttan Dondurucu A++ Sınıfı 473 Lt Buz Dolabı 

 

Elden Senetle 24 Aya kadar varan taksit imkanlarıyla, istemiş olduğunuz ürünü www.mutluevim.com.tr 'den sipariş verebilirsiniz. Mutlu Evim Sevkiyat Ekipleri tarafından vermiş olduğunuz adresinizde size teslim edilir.

 
Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.
 
473 Litrelik geniş iç hacime sahip olan Samsung RL4353FBASL/TR ile artık gıdalarınızın dışarıda kalması son bulacak. Hem ekonominizi hem de çevrenizi aynı anda koruyabilirsiniz. Standart modellere göre %20 daha az enerji harcar. LED aydınlatmasını içeren enerji verimli teknolojiler enerjiyi korumaya yardımcı olur. Böylelikle sera gazları azalmış olur ayrıca elektrik faturanızda da düşüşler olacaktır. Buzdolabınızın içerisinde gereksiz yer kaplayan donanımlar yerine Sade İç Duvar tasarımı sayesinde sizlere daha fazla alan sunmuş olacaktır ve görsellik açısından da gözlerinize olumsuz etki etmeyecektir. 
 
Samsung RL4353FBASL/TR Alttan Dondurucu A++ Sınıfı 473 Lt Buz Dolabı Senetle
 
 
Samsung buzdolabının kapak koruyucuları sizler için özenle tasarlanmış olmakta ve 4 ayrı şekilde ayarlanabilir kapak koruyucusu sunmaktadır. Bunlar sayesinde gerek şişelerinizin boylarına göre gerekse genişliklerine göre rahatça depolayabileceksiniz. Gerekli ayarları yapmanız için şık tasarıma sahip olan mavi ekranlı Led sayesinde kolay bir kullanış sunmaktadır.  Sıcaklığı ayarlamanız ve Güçlü soğutma modlarını seçmeniz için dolabı boşaltmanıza gerek olmayacak.
 
 
Samsung RL4353FBASL/TR Alttan Dondurucu A++ Sınıfı 473 Lt Buz Dolabı Senetle
 
En uygun verimliliği almanız için tasarlanan Akıllı Sensör Sistemi sayesinde dolabınızda bulunan 5 sensör yardımı ile dolabınızın içerisindeki nem oranı, mutfağınızın sıcaklığı ve hatta kullanım alışkanlığınıza uygun ayarlamaları yapmaktadır. Dolabınızın iç kısımlarında bulunan ''Sofistike Led'' aydınlatması ile rahat görmeniz için parlak, doğal ışık sunmaktadır. Led aydınlatma, dolabınızın soğuk kalması için ampul daha az sıcaklık yaymaktadır. 
 
 
Samsung RL4353FBASL/TR Alttan Dondurucu A++ Sınıfı 473 Lt Buz Dolabı Senetle
 
Çoklu akış sistemi sayesinde, siz kapağı açtıktan sonra sıcaklığı eşit şekilde sürdürmesi için her rafın üzerinde bulunan küçük vantilatörlerle her seviyede çalışacaktır. 
 
 

Samsung RL4353FBASL/TR Alttan Dondurucu Buz Dolabı Özellikleri

Kapasite : 473 Litre

Enerji Sınıfı : A++

Koku Giderici : Var

No-Frost : Var

Yükseklik : 185 cm

Çoklu Akış : Var

Raf Sayısı : 3 

Kapı Cebi : 5 

Yumurta Bölmesi : Var

İç Lamba : Yan LED İç Aydınlatma

Ekran ve Denetim : Dijital Mavi Led

Soğutma Maddesi : R-600a

Siklopentan Yalıtım : Var

Buzluk Yıldız Performansı : 4 Yıldız

Kapı Alarmı : Var

Ses Seviyesi : 41 dB

Garanti : 3 Yıl

 
 
 
 
 
 
 
 


Buzdolapları Elden Senetle 24 Ay Taksitle

♦Altus ♦Arçelik ♦Samsung ♦Vestel ♦Profilo ♦Hotpoint Ariston ♦Siemens ♦Bosch ♦Finlux

Senetle Buzdolabı Satışı Nasıl Oluyor ?

Dilediğiniz Buzdolabı Ürününü Sitemizden Seçerek 10, 15 veya 24 Ay Taksit Seçeneklerinden Birini Seçerek Sipariş Verin. Sipariş Verirken Üye Olmanız Gerekmekte olup Bilgilerinizi Eksiksiz ve Doğru olarak Doldurunuz.

Siparişiniz Müşteri Hizmetlerine Düşecektir. Sonrasında Müşteri Temsilciziniz Sizi Arayıp Gerekli Bilgileri Sizden Alıp Siparişinizi İstihbarat Birimine Aktaracaktır.

İstihbarat Birimi Sizden Alınan bilgiler Doğrultusunda Siparişinizi Olumlu veya Olumsuz Sonuçlandıracaktır. Senetli Alışveriş Sistemi Kriterlerimize Göre Karar Verilmektedir. Kriterleri Karılamayan Müşterilerimizden Kefil İstenebilir veya Sipariş Onaylanmayabilir.

Onaylanan Senetli Alışveriş Siparişleriniz Mutlu Evim Sevkiyat Ekibi Tarafından Adresinizde Size Teslim Edilmektedir. Teslimat Süreleri Maximum İstanbul içi 2-4 iş Günü İstanbul Dışı 4-6 İş Günüdür. Bu Süreler Maximum Sürelerdir. İstanbul içi yada Dışı Olsun Aynı Gün veya Ertesi Gün Teslimatlarımızın Adeti Çoktur.

 

Senetli Alışveriş Teslimat Nasıl Oluyor ?

Reklam Reklam Sonu

Senetli Alışveriş Sitesi MutluEvim.com.tr 'den Veriş Olduğunuz Siparişiniz Onaylandıktan Sonra Sizden Randevu Alınır ve Anlaşılan Gün ve Saatte MutluEvim Sevkiyat Ekibi Ürün yada Ürünlerinizi Size Teslimat için Ziyaret eder, Bu esnada Ürünü Teslim alırken Müşteri Sözleşmeyi imzalar ve Bir Taksite Denk Gelen Peşinatı Ödeyerek Siparişini Teslim Alır.

Senetli Satış Kriterlerimiz Nelerdir ?

▬ Kriterlerimiz Kısaca Ürün Alacak Kişinin Hakkında Açılmış Bir İcra Davası Olmaması.

▬ Düzenli Olarak Sigortalı Çalışması.

▬ Findeks Yani 1000 Paun Üzerinde Olması.

▬ Ürün Alacak Kişinin 18 Yaşını Doldurmuş Olması. (25 Yaş Doldurmamış Kişilerden Kefil İstenir.

▬ Şirketlere Senetli Satış Yapılmaz, Şirket yada İşyeri Sahiplerinden Taşınmaz Tapusu Veya Sigortalı Çalışan Kefil İstenir. (Senetli Alışveriş Sistemimimiz Kamuda yada Özel Sektörde Çalışanlar içindir.)

Tüm Kriterler ve Tüm Merak Ettikleriniz İçin tıklayınız.

Ürünler Orjinal mi ? Garantili mi ?

Tüm Ürünlerimiz Orjinal Olup Garantileri Üretici Firma, yada Distiribütör Firma Tarafından Garantilidir. Ürün Detayında Belirtilen Şartlar ve Durumlar Geçerlidir. Nadirde Olsa İthalatçı Firma Garantili Ürünlerde Satışta olabilir ve Bu Durum Ürün Detayında Muhakkak Bildirilir.

Senetli Alışveriş Sistemimizde Banka Yoktur, Kredi Kartı Yoktur, Gerekmedikçe Kefil Yoktur. Sipariş Verin Adresinize Gelsin. Uzun Uzun Taksitlerle Ödeyin.

WWW.MUTLUEVİM.COM.TR | ONLİNE SENETLİ ALIŞVERİŞ SİTESİ

 

 

Senetli Alışveriş Hakkında Tüm Merak Edilenler Aşağıdadır.

Nasıl Ürün Sipariş Ederim ?

Siparişim Ne Zaman Onaylanır ?

Senetle Ürün Alabilmek için Hangi Şartlar Aranır ?

Taksit Ödemeleri Nasıl ve Nerden Yapılır ?

Ürünler Orjinal mi ? Garantisi Varmı ?

Teslimat Kaç Günde Yapılıyor Detayları Nedir ?

Hangi İllere Senetle Satış Yapılıyor ?

Reklam
Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.