• Paylaş :

Samsung RL4323RBASP/TR 473 Litre Alttan Donduruculu Buz Dolabı Senetle

Marka: SAMSUNG
Stok Durumu:
1,00
Taksitle
473 Litre, A++ Enerji Sarfiyatı, Alttan Dondurucu, Koku Giderici, No-Frost,
Taksit Seçiniz | Bir Adet Taksite Denk Gelen Peşinat Eklenecektir.
  • 1 Peşinat + 3 Taksit
  • 1 Peşinat + 6 Taksit
Reklam

Kredi Kartsız Taksitle Samsung RL4323RBASP/TR 473 Litre Alttan Donduruculu Buz Dolabı

Elden Senetle 24 Aya kadar varan taksit imkanlarıyla, istemiş olduğunuz ürünü www.mutluevim.com.tr 'den sipariş verebilirsiniz, Mutlu Evim Sevkiyat Ekipleri tarafından vermiş olduğunuz adresinizde size teslim edilir.

 

Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.

 

Samsung RL4323RBASP/TR buzdolabı 473 litrelik geniş hacmi ile sizlere oldukça fazla depolama alanı sunuyor. A++ enerji sınıfı ile standart modellere oranla %20 daha az enerji harcayarak aile ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Dijital invertör kompresör ile enerji verimli teknolojiler ile enerjiyi korumaya yardımcı olur ve sera gazlarını azaltır. Multi Flow havalandırma ile alan tasarrufu için tasarlanan LED aydınlatma sayesinde depolama alanınız arttı.

Samsung RL4323RBASP/TR 473 Litre Alttan Donduruculu Buz Dolabı Senetle 

 
 
Su şişelerinizi veya farklı içecek şişelerinizin sığmaması artık son buluyor. 4 ayrı şekilde ayarlanabilen kapı koruyucusu sayesinde oldukça rahat bir şekilde düzenlemiş olacaksınız. Daha uzun şişeleri veya veya soda şişelerinizi koyduğunuz zaman yükseklik ve alçaklık ayarı yapabilirsiniz. 
 
Samsung RL4323RBASP/TR 473 Litre Alttan Donduruculu Buz Dolabı Senetle
 
Oldukça şık bir tasarımlı mavi LED ekranı ile sizlere standartlaşan modellere göre sizlere daha fazla bilgi sunmaktadır. Kolay bir şekilde erişim sağlamanız için dolabınızın üst rafın üzerinde ön kısımda bulunmaktadır. Sıcaklık ve soğukluk ayarları yapmanız için dolabınızda bulunan ürünleri çıkarmanıza gerek kalmayacaktır. Şık tasarımı ile de gözünüze hoş bir görsellik sunmaktadır. Akıllı Sensör Sistemi sayesinde dolabınızın en uygun performansta soğutma yapmasını sağlayan 5 adet sensör bulunur. sizin artık yapmanız gereken tek şey dolabınızı doldurmak olacak. Hatta uzun süre kapıyı açık bıraktığınızda sizi uyaran ses sensörü bulunmaktadır. Parlak dekoratif raflar ile sizin gözünüze hoş gelecek görsellik sunmuştur. 
 
 

Samsung RL4323RBASP/TR Alttan Donduruculu Buz Dolabı Özellikler

Kapasite : 473 Litre

Enerji Sınıfı : A++

Koku Giderici : Var

No-Frost : Var

Yükseklik : 1885 mm

Soğutma Sistemi : Mono

Çoklu Akış : Var

Raf Sayısı : 3 

Çekmece Sayısı : 1

Kapı Cebi : 5 

Yumurta Bölmesi : Var

İç Lamba : LED Aydınlatma

Kapı Alarmı : Var

Garanti : 3 Yıl

 

 


Buzdolapları Elden Senetle 24 Ay Taksitle

♦Altus ♦Arçelik ♦Samsung ♦Vestel ♦Profilo ♦Hotpoint Ariston ♦Siemens ♦Bosch ♦Finlux

Senetle Buzdolabı Satışı Nasıl Oluyor ?

Dilediğiniz Buzdolabı Ürününü Sitemizden Seçerek 10, 15 veya 24 Ay Taksit Seçeneklerinden Birini Seçerek Sipariş Verin. Sipariş Verirken Üye Olmanız Gerekmekte olup Bilgilerinizi Eksiksiz ve Doğru olarak Doldurunuz.

Siparişiniz Müşteri Hizmetlerine Düşecektir. Sonrasında Müşteri Temsilciziniz Sizi Arayıp Gerekli Bilgileri Sizden Alıp Siparişinizi İstihbarat Birimine Aktaracaktır.

İstihbarat Birimi Sizden Alınan bilgiler Doğrultusunda Siparişinizi Olumlu veya Olumsuz Sonuçlandıracaktır. Senetli Alışveriş Sistemi Kriterlerimize Göre Karar Verilmektedir. Kriterleri Karılamayan Müşterilerimizden Kefil İstenebilir veya Sipariş Onaylanmayabilir.

Onaylanan Senetli Alışveriş Siparişleriniz Mutlu Evim Sevkiyat Ekibi Tarafından Adresinizde Size Teslim Edilmektedir. Teslimat Süreleri Maximum İstanbul içi 2-4 iş Günü İstanbul Dışı 4-6 İş Günüdür. Bu Süreler Maximum Sürelerdir. İstanbul içi yada Dışı Olsun Aynı Gün veya Ertesi Gün Teslimatlarımızın Adeti Çoktur.

 

Senetli Alışveriş Teslimat Nasıl Oluyor ?

Reklam Reklam Sonu

Senetli Alışveriş Sitesi MutluEvim.com.tr 'den Veriş Olduğunuz Siparişiniz Onaylandıktan Sonra Sizden Randevu Alınır ve Anlaşılan Gün ve Saatte MutluEvim Sevkiyat Ekibi Ürün yada Ürünlerinizi Size Teslimat için Ziyaret eder, Bu esnada Ürünü Teslim alırken Müşteri Sözleşmeyi imzalar ve Bir Taksite Denk Gelen Peşinatı Ödeyerek Siparişini Teslim Alır.

Senetli Satış Kriterlerimiz Nelerdir ?

▬ Kriterlerimiz Kısaca Ürün Alacak Kişinin Hakkında Açılmış Bir İcra Davası Olmaması.

▬ Düzenli Olarak Sigortalı Çalışması.

▬ Findeks Yani 1000 Paun Üzerinde Olması.

▬ Ürün Alacak Kişinin 18 Yaşını Doldurmuş Olması. (25 Yaş Doldurmamış Kişilerden Kefil İstenir.

▬ Şirketlere Senetli Satış Yapılmaz, Şirket yada İşyeri Sahiplerinden Taşınmaz Tapusu Veya Sigortalı Çalışan Kefil İstenir. (Senetli Alışveriş Sistemimimiz Kamuda yada Özel Sektörde Çalışanlar içindir.)

Tüm Kriterler ve Tüm Merak Ettikleriniz İçin tıklayınız.

Ürünler Orjinal mi ? Garantili mi ?

Tüm Ürünlerimiz Orjinal Olup Garantileri Üretici Firma, yada Distiribütör Firma Tarafından Garantilidir. Ürün Detayında Belirtilen Şartlar ve Durumlar Geçerlidir. Nadirde Olsa İthalatçı Firma Garantili Ürünlerde Satışta olabilir ve Bu Durum Ürün Detayında Muhakkak Bildirilir.

Senetli Alışveriş Sistemimizde Banka Yoktur, Kredi Kartı Yoktur, Gerekmedikçe Kefil Yoktur. Sipariş Verin Adresinize Gelsin. Uzun Uzun Taksitlerle Ödeyin.

WWW.MUTLUEVİM.COM.TR | ONLİNE SENETLİ ALIŞVERİŞ SİTESİ

 

 

Senetli Alışveriş Hakkında Tüm Merak Edilenler Aşağıdadır.

Nasıl Ürün Sipariş Ederim ?

Siparişim Ne Zaman Onaylanır ?

Senetle Ürün Alabilmek için Hangi Şartlar Aranır ?

Taksit Ödemeleri Nasıl ve Nerden Yapılır ?

Ürünler Orjinal mi ? Garantisi Varmı ?

Teslimat Kaç Günde Yapılıyor Detayları Nedir ?

Hangi İllere Senetle Satış Yapılıyor ?

Reklam
Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.