Markalar

MutluEvim.com.tr olarak Dünyaca Ünlü Markaların Ürünlerini Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

Bu sebeple Güvendiğimiz ve Tavsiye edebileceğimiz ürünleri Stoklarımızda Barındırıyoruz. Tüm Ürünler Kaliteli, Güvenilir, Orjinal ve Garantilidir.

Markanın Önemi Nedir ?

Markalar; bizlere gerektiğinde güven veren

Reklam Reklam Sonu

Markalar; Sevdiğimiz markayı gördüğümüzde bizi heyecanlandıran, hatta çocuksu bir hale koyan

Markalar; Arzularımız haline gelen

Bu örnekleri çoğaltabiliriz. Tabi bu örnekler genelde olumlu olsada hastalık derecesine ulaşmış marka takıntısı dediğimiz olayda mümkündür. Burada Markaların öneminden bahsedeceğiz.

Bir ürünü her firma üretebilir bu ürün bir cips, bir cep telefonu, bir araba lastiği yda bir uzay mekiği olabilir. Her firma kendi kalite çizgisinde, kendi kurumsal çizgisinde, kendi hammadde - malzeme doğrultusunda, kendi karlılık hedefi doğrultusunda veya bulunduğu ülke ve tüketici talebine göre her bir ürünü: Kalite, Fiyat, Performans gibi bir çok kritere göre üretebilir. Bu olay Markanın kimliğini ortaya koyar. Marka bir defa kaliteye odaklanmışsa genellikle tüm ürettiği ürünler farklı sektörde dahi olsa hep kalitelidir. Veya Marka Fiyat yada kar amaçlı bir çizgi çizmişse bunu ürettiği tüm ürünlerde okumak mümkündür. Konuyu sadece üretici firmalar üzerinden götürmekte doğru değil, mesela bir pazarlama yada hava yolları markası düşünün özümsediği kalite ise alışverişinizi ve uçuşunuzu bu firmalardan yapmak ve bunu herkesle paylaşmak istemezmisiniz. Tabi müşteri ucuz olsun işimi görür der isede uygun fiyatlı fiyat sunan pazarlamacıdan ve ucuz bilet satan hava yolu şirketinden bilet almaktan vazgeçemeyecektir. Tabiki Garanti gibi satış sonrası hizmetlerde başarılı ve başarısız olan markalarda kriterlendirme yapılırken en çok dikkate alınan özelliklerdendir.

Bu bağlamda Marka = Güven yada Marka = Kimlik Marka = Kişilik dersek yanlış olmaz diye düşünüyoruz. Çünkü Ticaretin internete döndüğü günümüzde Alışveriş yapacağımız internet sitesinin markası önemli, alacağınız ürünün markası önemli, Ödeme yapacağınız kredi kartının markası önemli, Size ürünü getirecek kargonun markası önemli. Her bir müşterinin kafasında şu site, şu marka ürün, şu marka kart, şu marka kargo diye zaten hepsi bazen bilinçli bazen bilinçsiz zaten kategorize edilmiş.

Biz Mutlu Evim.com.tr olarak kendi markamız MUTLU EVİM markamızı tüm kriterlerde en yukarıda tutmaya çalışmayı görev edindik. Bununla birlikte Dünyaca ünlü ve Ülkemizdeki en iyi markaların ürünlerini size sunmak için uzun mesailer harcamaktayız. Çünkü Sizin Mutluluğunuz için uğraşıyoruz.

MUTLU EVİM Markası Mutlu Evim Avm ve Mağazacılık Limited Şirketi nin Tescilli Markasıdır.

Aşağıda Bizim Güvendiğimiz ve Müşterilerimizinde Güvendikleri Ayrıca Satışını yaptığımız Bazı Markaların İsimlerini Görebilirsiniz.

Reklam Reklam Sonu
Senetle Satilan Markalar    Senetle Satilan Markalar Apple     Senetle Satilan Markalar Arçelik     Senetle Satilan Markalar Asus     Senetle Satilan Markalar Beko      Senetle Satilan Markalar Bmw     Senetle Satilan Markalar Bosch     Senetle Satilan Markalar Canon     Senetle Satilan Markalar Casio     Senetle Satilan Markalar Casper     Senetle Satilan Markalar Chevrolet     Senetle Satilan Markalar Dell     Senetle Satilan Markalar Dji Drone     Senetle Satilan Markalar Fiat     Senetle Satilan Markalar Ford     Senetle Satilan Markalar Honda     Senetle Satilan Markalar Hyundai     Senetle Satilan Markalar Kanuni     Senetle Satilan Markalar Kral Motor     Senetle Satilan Markalar Lenovo     Senetle Satilan Markalar LG     Senetle Satilan Markalar Mercedes     Senetle Satilan Markalar Nikon     Senetle Satilan Markalar Nissan     Senetle Satilan Markalar Peuqeot     Senetle Satilan Markalar Philips     Senetle Satilan Markalar Porsche     Senetle Satilan Markalar Profilo     Senetle Satilan Markalar Quadro Bilgisayar     Senetle Satilan Markalar Samsung     Senetle Satilan Markalar Siemens     Senetle Satilan Markalar Sony Ps4     Senetle Satilan Markalar Ugur Derin Dondurucu     Senetle Satilan Markalar Vestel     Senetle Satilan Markalar Xiaomi     Senetle Satilan Markalar Opel

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.