• Paylaş :

Kredi Kartsız Taksitle Altus AL-413 TS Bulaşık Makinesi 3 Program A+ Gümüş(Silver)

Marka: ALTUS
Stok Durumu: TÜKENDİ
62,50
Taksitle
Senetli Taksitle Altus AL-413 TS Bulaşık Makinesi 3 Program A+ Gümüş(Silver), Program 1 Ön Yıkama Program 2 Ekonomi 50 °C Program 3 Yoğun 70 °C, Arçelik Garantili.
Taksit Seçiniz
  • 1 Peşinat + 10 Taksit
  • 1 Peşinat + 15 Taksit
  • 1 Peşinat + 24 Taksit
BİLGİLENDİRME : 27.08.2018 PAZARTESİ'YE KADAR SİPARİŞ ALAMIYORUZ!

Kredi Kartsız Taksitle Altus AL-413 TS  Bulaşık Makinesi 3 Program A+ Gümüş(Silver)

Altus Bulaşık Makinenizi Kredi Kartsız Senetle alabilirsiniz. Alışverişin En Güvenli Adresi Olan www.mutluevim.com.tr sizlere dilediğiniz ürüne Kredi Kullandırmadan sahip olma imkanı sunuyor. Sizde beğendiğiniz ürüne sahip olmak için hemen sitemize üye olun ve siparişinizi verin. Kredi Kartısız Elden Taksitle, Elden Senetli, 24 Aya varan Taksit imkanıyla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Siparişiniz "Mutlu Evim Sevkiyat" ekibi ile en güvenli şekilde kapınıza kadar ücretsiz geliyor.

 

Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.

 

Senetli Taksitle Altus AL-413 TS bulaşık makinesi, 12 kişilik yıkama kapasitesiyle en büyük yardımcınız oluyor. 3 Programı sayesinde dilediğiniz gibi yıkayabilirsiniz Ön yıkama özelliği sayesinde aşırı kirli bulaşıklarınızı ön yıkama yapıp sonraki yıkama programında yıkayarak rahatlıkla temizleyebilirsiniz, az kirli bulaşıklarınızı ekonomi programında yıkayabilir yada çok kirli ve kurumuş bulaşıklarınızı yoğun programda yıkayıp tertemiz edebilirsiniz. Altus AL-413 TS'nin Yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları sayesinde bardaklarınızı ve büyük fincanlarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Tuz göstegesi mevcuttur. A+ enerji sınıfında olmasından dolayı diğer enerji sınıflarına göre daha az enerji harcar ve enerji tasarrufu sağlar. Ürün tipi Solo'dur. Kurutma performansı A sınıfındadır. Kaşık Çatal sepeti sayesinde dağınıklık olmadan yerleştirebilir ve kolaylıkla erişebilirsiniz. Gümüş(Silver) renkli oluşu evinize şıklık katacaktır. Su taşma emniyet özelliği sayesinde evinizi su taşmalarına karşı korur ve güvenli bir şekilde Taksitle Altus AL-413 TS 3 Programlı Bulaşık Makinenizi kullanabilirsiniz.

 

 SENETLE BEYAZ EŞYA

Çamaşır Makineleri, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ankastre Set, Düğün Pketleri, Çeyiz Seti, Klima, Derin Dondurucu, Kombi ve Tüm Beyaz Eşyalar Senetle 24 Taksit

Arçelik Beyaz Eşyalar | Beko | Altus | Vestel | Profilo | Uğur Derin Dondurucu | Siemens | Bosch ve Bir Çok Marka Daha MutluEvim.com.tr 'de. 24 Ay Taksit Avantajıyla.

internetten Senetli Alışverişin Adresi: MutluEvim.com.tr. Siteden Sipariş verin Kapınıza Gelsin.

Ürüne ait yorum bulunamadı.