En Uygun Kredi

En Uygun Kredi

En uygun kredi derken belirtmek isteriz ki bu banka kredisi veya içinde faiz barındıran bir kredi değil. Mutluevim.com.tr 'de kredi demek senetli alışveriş veya taksit anlamına gelmektedir. En az taksit olan 3 taksit seçeneğimiz en uygun kredimizdir. Bu taksitler yani krediler 6, 9, 12, 18 ve 24 olarak değişmektedir. En uygun kredi olan taksit seçeneği en cazip fiyata sahiptir.

En Uygun KrediEn Uygun Kredi

Bir ürün alırken taksit ne kadar az olursa kredinin uygunluğuda o kadar iyi olur. Yani ne kadar az taksit o kadar az fiyat farkı demek.

En uygun kredi dediğimizde aklınza Banka veya banka kredisi gelmesin, Faiz hiç gelmesin. Kredi kelimesi sizi yanıltmasın bunu kredilendirme gibi düşünün.

En uygun kredilerimizden yararlanmak için kampanyalarımızı takip etmeniz gerekir. Altını çizelim en uygun kredi derken sizlere para - Nakit vereceğimiz anlamına gelmez. Muttluevim.com.tr bir finans kurumu değildir. Sadece ürün satar ve taksit adedine göre fiyatlandırır. Burada en az fiyat farkı olanm taksit seçeneği en uygun kredimizdir.

Google aramalrında çok tercih edilen acil para, telefon alıp bozdurmak, en az faizli kredi, acil nakit, senetle para, faturalı hatla kredi, hat üstünden taksitli para gibi terimler bizim için geçerli değildir. En uygun kredi bizde en düşük taksit anlamına gelir.

Hangi Kredi En Uygun Nasıl Anlarım ?

Kredi tercihi yapmadan önce tercihimizi en az fark ödemekten yana yapmak mantıklıdır, fakat taksit az olduğu zaman aylık ödeme yani taksit tutarımız yüksek olacak. Bu durumda en uygun kredi aslında kişinin aylık ödeme tutarını aşmayacak yani bütçesini sarsmayacak en alt taksit adedine sahip kredidir.

En uygun krediye örnek

Müşterinin beğendiği ürün

1000TL X 3 TAKSİT

275TL X 12 TAKSİT

158TL X 24 TAKSİT

olmuş olsa. Tabloda göründüğü üzere 3 taksitte 3000TL maliyeti olan ürün 24 ay kredi dediğimizde Toplamda 3792TL maliyete çıkıyor. Fakat müşteri için 1000Tl aylık kredi taksiti ödemek mi uygun yooksa fark ödeyerek 24 aylık krediyi seçerek ayda 158TL yi ödemek mi uygun. Bu tabloda göründüğü gibi en uygun krediyi aslında ödeyecek kişi yani krediyi kullanacak, çekecek kişi seçmeli. Kendi bütçesini kişi en doğru bilir.

Mutlu Müşterilerimizi Görmek için tıklayınız.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.