• Paylaş :

Elden Senetle Vestel 75UD9650 75 inç 190 Cm V-UHD Smart LED TV

Marka: VESTEL
Stok Durumu: TÜKENDİ
0,01
Taksitle
75 İNÇ 190cm Dev Ekran Led Televizyon Vestel 'den
24 Taksit MutluEvim.com.tr 'den
Taksit Seçiniz | Bir Adet Taksite Denk Gelen Peşinat Eklenecektir.
  • 1 Peşinat + 3 Taksit
  • 1 Peşinat + 6 Taksit
Reklam

Elden Senetle Vestel 75UD9650 75 inç 190 Cm V-UHD Smart LED TV

 

Elden Senetle Vestel 75UD9650 75 inç 190 Cm V-UHD Smart LED TV   , Alışverişin En Güvenli Adresi Olan www.mutluevim.com.tr sizlere dilediğiniz ürüne Kredi Kullandırmadan sahip olma imkanı sunuyor. Sizde beğendiğiniz ürüne sahip olmak için hemen sitemize üye olun ve siparişinizi verin. Kredi Kartısız Elden Taksitle, Elden Senetli, 24 Aya varan Taksit imkanıyla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Siparişiniz "Mutlu Evim Sevkiyat" ekibi ile en güvenli şekilde kapınıza kadar ücretsiz geliyor.

 

Kredi Kartsız Taksit,Elden Senetli Taksitle Cep Telefonu,Senetle Online Güvenli Alışveriş www.mutluevim.com.tr.

 

 Vestel 75UD9650 4K  V-UHD​  teknolojisiyle 4 kat daha canlı ve net görüntüile tüksek çözünürlüğü sunar.75 inç 190 cm ekranı ile sinemadaymışsınız gibi bir kullanım sunar ve keyifli anlar geçirmenizi sağlar.  Obje şekillerini keskinleştirir, ayrıntıları netleştirir. Dahili HD uydu alıcılı oluşu ile artık dağınık kablo derdine son. İçinde bulunan uydu alıcısı ile yer kaplamayan bir ürüne sahip olacaksınız.

Taksitle Vestel 75UD9650 75 İnç 190 Cm   4K Smart Ultra HD TV  www.mutluevim.com.tr İnternet Adresinde Sizleri Bekliyor...

 Böylelikle ekstra kutu, kumanda ve kablo kullanımına ihtiyaç kalmaz. Standart bir televizyon ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirir. Smart tv ile Hem zengin , hem akıllı olan bu Smart TV  evde geçen boş sıkıcı zamanlarınzda size keyif verecek uygulama ve programlar var. pixellence teknolojisi ile Görüntü iyileştirme teknolojisi sayesinde şimdiye kadar ki izlediklerinizi unutun. Artık daha net ve canlı izleyeceksiniz.

 

Taksitle Vestel 75UD9650 75 İnç 190 Cm   4K Smart Ultra HD TV  www.mutluevim.com.tr İnternet Adresinde Sizleri Bekliyor...

 

 

Vestel 75UD96530 Özellikleri:

Ürün Tipi : 4K Ultra HD TV

Seri :4K Ultra HD
Ekran Boyutu (inç/cm :75 inç / 190 cm
Ekran Tipi (Panel) : Slim LED
Çözünürlük :4K Ultra HD (3840 x 2160)
Pixellence Teknolojisi :Var
YouTube : Var
Dahili WiFi : Var
Dahili Uydu Alıcı Özelliği : 4K
Enerji Sınıfı :Class A+
 


Senetle Televizyon | Taksitli Alışveriş

Nasıl Senetle Televizyon Alırım ?

Reklam Reklam Sonu

Son Teknoloji Televizyonları Şimdi İnternetten Online Sipariş edebilir ve Ödeme Sistemimiz olan Senetli Alışveriş ile Satın Alabilirsiniz. Tüm Televizyonları 24 Aya Varan Taksitlerle; Kredi Kartsız Bankasız, Kefilsiz Elden Senetle Satın Alabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor ?

Müşteri Siteye Üye Olup İstediği Televizyonu 10 / 15 - 24 Ay Taksit Seçeneklerinden Birini Seçerek Sipariş Verir.

Müşteri Hizmetlerini Düşen Sipariş Teyid Edildikten Sonra istihbarat Birimi Tarafından Kriterler Uygunsa Onaylanır.

Onaylanan Mutlu Evim Sevkiyat Ekibi Ürün En Kısa Sürede Müşteriye Teslim Edilir.

Ürün yada Ürünler Adrese Teslimat için  Gelene Kadar Müşteri Hiç Bir Ödeme Yapmaz veya Hiç Bir evraka İmza Atmaz. Teslimat Sırasında Ürünü Kontrol Ettikten Sonra Sözleşmeyi İmzalar ve 1 Taksite Denk Peşinatı Öder.

Kriterler Nedir ?

Basitçe Senetle Ürün Alacak Kişinin Hakkında Açılmış İcra Davası Olmaması, Düzenli Olarak Sgk 'lı Çalışması ve Banka KKB Puanının 1000 Puanın Altında Olmaması Gerekir.

Detaylı Bilgi için Lütfen Tıklayınız.

Reklam Reklam Sonu

Senetle Vestel Televizyon Senetle Samsung Televizyon Senetle LG Televizyon Senetle Arçelik Televizyon Senetle Sony Televizyon Senetle Altus Televizyon

Reklam
Cevdet Yağcı
Dev Ekran

sinemayı ayağımıza getrdik dehşet güzel bir tv senetle olması da ayrıca güzel eyvallah mutluevim

12 Oca 2018 12:19

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.