Casper Marka Ürünler Senetle 24 Ay Taksitle

Casper Bilgisayar, Cep Telefonu Senetle 24 Taksit

BİLGİSAYAR | NOTEBOOK | CEP TELEFONU | TABLET PC | ALL İN ONE | EXCALİBUR OYUN BİLGİSAYARLARI

Tüm Casper Marka Ürünler internet sitemiz mutluevim.com.tr 'de 24 aya varan taksit seçenekleriyle Senetle Alışverişle Satıştadır. Tüm ürünleri eksiksiz stoklardadır, yada temin edilebilir durumdadır. Bizimle irtibata geçebilir ürün ve stok bilgisi alabilirsiniz.

Casper Via Cep Telefonları, Nirvana Masaüstü bilgisayar ve Notebooklar, Hepsi birarada bilgisayarlar, Casper Tablet bilgisayarlar, 24 ay senetle.

Reklam Reklam Sonu

Casper Hangi Ülkenin Malı ?

Casper tamaen Türkiye Malı olup firma ortaklarıda Türkiye vatandaşıdır. Bünyesinde ciddi sayıda personel barındırmaktadır. Genel merkezi Ümraniye / İstanbul 'da olup Üretim, teksik serviste Casper Plaza olan aynı adrestedir. Casper bir kaç yıl evvel bir kaç ülkeye ihracata başlamış olup Ülkemizde üretip farklı ülkelere ürünlerini göndermektedir. 

Casper | Ürünler ve Hizmetler

Casper ürün konusunda teknolojiyi hep ilk elden takip eden bir markadır. Örneğin: İntel işlemciler ortalama 6 ayda bir işlemcilerde nesil dediğimiz yükseltmeyi yapar ve casper aynı zaman diliminde birde bakmışsınız bilgisayarlarını  yeni nesil işlemci ile çoktan donatmış. Burada görüyoruz ki İntel 'le sıkı bir diyalog halinde. Aydı doğrultuda bir tane bile bilgisayarını işletim sistemi olmadan üretmez, buda kullanıcıların korsan işletim sistemi (Windows) ile uğraşmalarını ortadan kaldırır. Aynı zamanda işletim sisteminin en son çıkan modelini kullanır veya en son sürümün pro versiyonları gibi en son sürümlerinide kullanmaktantan kaçınmaz. Burada dünya devi Hp, Asus, Toshiba, Lenovo ve başka üreticiler bile işletim sistemi maliyetinden kaçarken (90 USD den başlar bu fiyat) Casper 'ın bu maliyetten kaçmayıp kullanıcılara bu hizmeti istekte bulunmadan bile vermelerinden dolayı tebrik ediyoruz. Bu titizlikleri sadece bilgisayarlarda değil Cep Telefonlarında ve tablet pc lerindede görebiliyoruz.

Hizmetlerden bahsedecek olursak, satış sonrası hizmetlerde biraz daha kendini geliştirmesi gerektiğini buna karşılık özellikle Cep Telefonu servisin konusunda çok başarılı olduğunu görüyoruz. Servise Cep telefonunuzu elden teslim ettiğinizde 1 saat içinde tamir etme veya değiştirme güvencesi sunuyor. Bu hizmetin Süper olduğunun altını çizmeden geçmek haksızlık olur. Yinede servis hizmetlerinde memnun kalmayan Casper müşterilerinin olduğu aşikar tabiki burada kullanıcı hataları söz konusu olabilir veya Casper teknik servisinde muhakkak hataları olabilir. MutluEvim.com.tr den ürün alan Casper Müşterilerimiz Bu şekilde bir sorun yaşayıp bizimle iletişime geçerler ise biz sorunu çözebiliriz. Bu konuda yardımcı olduğumuz müşterilerimiz vardır. Tüm Casper Marka Ürünler Mutluevim.com.tr 'den Güvenle satın alabilirsiniz.

 

Alışverişe Başlamak için tıklayın.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.